ЕВА / ЈП

Кој е погоден за автомобилската индустрија, поставата за пакување, механичка отпорна на удари и други индустрии.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

EPDM / NBR

НБР-пената има добри својства на отпорност на пламен и покривање, што е погодно за секоја индустрија на која ќе помислите.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ПОСТАВУВАЕ ЛИНИЈА

Производите се широко користени во брзата железничка, автомобилска, машинска и градежна индустрија.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ПРЕВЕДУВАЕ НА ПЕНА

Нашата компанија има голем број напредна опрема за обработка и производство на пена. Може да биде многу сигурен да им обезбеди на клиентите различни решенија за апликација на производи за пена во животната средина.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

XPE

Широко се користи во автомобилската индустрија, градежништвото, пакувањето, спортските производи и другите индустрии.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

НЕОПРЕН СБР

Неопрен, исто така наречен CR пена. Специјално е произведен за да биде мека, флексибилна и дишечка мешавина од сунѓер.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Наши производи

ПРЕДНОСТИ НА КОСТОМОТИЗАЦИЈА, ЦЕНА И УСЛУГИ

Како професионален производител кој е специјализиран за производство на листови од пена и конвертирање на пена, имаме различни машини за обработка на пена за да ги задоволиме барањата на клиентите од различни индустрии. Повеќе од 20 години искуство во производство на пена, ни овозможуваат високо квалитетни производи и задоволни услуги за нашите клиенти.

  • 15651

За нас

Ltd. е основана во 2001 година и се наоѓа во Чангжу. Фабриката зафаќа површина од 10 000 квадратни метри и годишниот производствен капацитет е 30 000 кубни метри. Тоа е компанија специјализирана за производство на пена гумени лимови (пена ЕВА, ПЕ пена, неопрен / ЦР, пена ЕПДМ) и производители за конверзија на пена (ламинирање, сечење умре, режење, гравура, итн.).

Наша предност

Богато искуство во производството

Нашата компанија има 16-годишна историја и има искусен технички тим и искусен тим за продажба

Advantage-01

Наша предност

Разни опрема за обработка на пена

Имаме акумулирано машини и опрема за производство на разни видови производи од пена за да ги задоволиме различните потреби на нашите клиенти

Advantage-02

Наша предност

Прилагодете ги производите според потребите на клиентите

Ние ќе ги прилагодиме услугите и производите што им се потребни еден по еден според различните потреби на различните клиенти. Наместо едноставно продажба на стандардни производи.

Advantage-03

Наша предност

Повеќе предности во цената и услугата

Во споредба со трговците и посредниците, како фабрика, можеме директно да им дадеме на клиентите најпристапни цени, но во исто време, специјално формиравме тим што може да се спореди со странски трговски компании Услуги за клиенти.

Advantage-04
  • parnter (1)
  • parnter (3)
  • parnter (7)
  • parnter (4)
  • zz
  • parnter (5)
  • parnter (6)
  • parnter (2)